Aby założyć nowe konto w lupagoo.pl, przejdź na stronę rejestracji i uzupełnij wszystkie pola. W razie wątpliwości przeczytaj umieszczone pod nimi podpowiedzi.

Zwróć uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail - jest on bardzo ważny dla dokończenia rejestracji.
Stwórz mocne hasło. Powinno ono mieć minimum 8 znaków, jedną wielką literę, jedną małą literę i jeden znak specjalny. Hasło może mieć maksymalnie 16 znaków.
Zapoznaj się z wyświetlonym na stronie Regulaminem Lupagoo i Polityką Ochrony Prywatności – potwierdzenie rejestracji oznacza, że akceptujesz sformułowane w tych dokumentach zasady.

Po potwierdzeniu rejestracji wyślemy do Ciebie e-mail. Odbierz go i potwierdź rejestrację.
Aby zalogować się na lupagoo.pl, przejdź na stronę logowania, wpisz swój login oraz hasło we właściwe miejsca. Po sprawdzeniu poprawności wprowadzonych danych kliknij przycisk Zaloguj. Pamiętaj aby nikomu nie udostępniać swoich danych dostępowych!
Aby zmienić hasło do konta, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:
1.Przejdź do zakładki edytuj dane.
2.Kliknij [Hasło].
3.Wpisz aktualne hasło
4 Nadaj nowe hasło i podaj je ponownie dla potwierdzenia.
5.Kliknij zapisz.
Kliknij przycisk Dodaj znajdujący się w górnej części strony. Następnie wpisz TYTUŁ oraz wybierz właściwą KATEGORIĘ. Pamiętaj, że wybór właściwej kategorii jest bardzo ważny, ponieważ każda z nich posiada unikatowe cechy, jak np. powierzchnia w przypadku mieszkań, czy pojemność silnika dla samochodów. Uzupełnij wszystkie wymagane informacje związane z ogłoszeniem i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.
Zaloguj się na swoje konto pośrednika w lupagoo.pl, wybierz w panelu użytkownika opcję import ogłoszeń. Następnie wybierz system ogłoszeń, dane dostępowe do systemu integracji zostaną wysłane po akceptacji administratora. Po dokonaniu synchronizacji, Twoje ogłoszenia będą pojawiały się w sposób automatyczny.
Jeśli nie możesz się zalogować
Upewnij się, że poprawnie wpisujesz: login/e-mail lub hasło.
Zwróć przy tym uwagę, czy nie masz włączonego na klawiaturze przycisku Caps Lock (pisanie dużymi literami) lub kombinacji klawiszy Ctrl+Shift (zamiana liter y i z).
Jeśli nie pamiętasz swojego hasła kliknij opcję Resetuj hasło i postępuj zgodnie z instrukcjami.
Jeśli chcesz usunąć albo edytować ogłoszenie należy wejść w panel użytkownika i wybrać dodane ogłoszenia. Klikając w przycisk opcje, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia, dokonujemy wyboru, co zrobić z ogłoszeniem.
Wystarczy wejść w zakładkę edytuj dane i zmienić wybrane przez siebie informacje.
Po dodaniu ogłoszenia do naszego serwisu, będzie ono widoczne w odpowiedniej kategorii na naszej stronie.
Do jednego adresu e-mail, może być przypisane tylko i wyłącznie jedno konto.
Ogłoszenie można dodać do obserwowanych poprzez kliknięcie ikony gwiazdki na stronie ogłoszeniu. Po dodaniu do obserwowanych można mieć do niego szybki dostęp w zakładce zapisane ogłoszenia znajdującej się w górnej części strony.