keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Ekskluzywny Lokal z parkingiem.

3500,00 zł /miesiąc
3500 zł /miesiąc

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 120
Piętro: 1
Liczba pięter: 1
Ogrzewanie: Gazowe

Informacje o ofercie

Media:Prąd
Media:Woda
Doprowadzone media:Prąd
Doprowadzone media:Woda

Informacje dodatkowe

Ogrzewanie

Opis ogłoszenia

Lokal do wynajęcia ścisłe centrum okolice ulicy Warszawskiej o powierzchni około 120 m2 lokal na piętrze.
Zapraszamy na prezentację
Lokal z uwagi na położenie może być wykorzystany na różnorodną działalność: biurową, usługową, gabinety, np. lekarskie, kosmetyczne, medycyny estetycznej, kancelarie notarialne, prawnicze, gabinety dentystyczne lub różnego rodzaju profesjonalne salony masażu.
Na piętrze cztery piękne duże przestronne pomieszczenia z nowoczesnymi lampami led wysokiej jakości plafony. Na korytarzu pięknie zaaranżowane lampy, które nadają wspaniałego smaku całemu miejscu. W pomieszczeniach położone wysokiej jakości panele, w holu duże granitowe płytki. Lokal wyposażony jest w jedna łazienka typu WC nowocześnie wykończona z możliwością doposażenia w prysznic . Wszystkie elementy wykończenia wnętrz w łazienkach wykonane są z elementów renomowanej firmy Geberit. Jedno pomieszczenie możliwe do zaaranżowania na przebieralnie bądź mała garderobę. W każdym z pokoi wyprowadzone po kilkanaście gniazdek prądowych. Bardzo dużym atutem jest możliwość dojazdu do nieruchomości z dwóch stron bardzo dobry dojazd i lokalizacja. Istnieje możliwość założenie reklamy ledowej na życzenie klienta i oczywiście wszystkie dodatkowe pomysły do uzgodnienia z właścicielem nieruchomości. Budynek zlokalizowany przy ruchliwym ciągu pieszo-samochodowym. Lokal wyposażone m.in. w nową instalację grzewczą wraz z grzejnikami i piecem dwufunkcyjnym gazowym, elektryczną, wodno-kanalizacyjną, sieć alarmową i monitoringu. Na podłogach wylewki, na ścianach tynki.
Bardzo dużą zaletą jest pięknie zagospodarowany parking dla klientów wyżej wymienionego lokalu, pięknie zagospodarowana zieleń w około budynku. Na pierwszej kondygnacji znajdują się 4 pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.
Do kwoty wynajmu trzeba doliczyć podatek VAT oraz opłata za energię elektryczną oraz ogrzewanie.


SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!
Zapewniamy Państwu wszelką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości.
Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza.
Pomagamy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Łukasz Kubacki
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Serdecznie zapraszamy na prezentację powyższej nieruchomości!

Kancelaria Kubacki&Broniszewski zapewnia Państwu wszelką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości. Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sfinansowaniem swojej nieruchomości, to również zapraszamy do kontaktu. Nasza kancelaria współpracuje z 30 bankami, dzięki czemu możemy znaleźć Państwu kredyt na dogodnych warunkach.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Kancelaria Kubacki & Broniszewski
Nieruchomości Finanse Doradztwo
ul. Waszyngtona 20/11
42-200 Częstochowa

www.kubackinieruchomosci.pl
kancelaria@k-b.org.pl
+48 512-611-496
+48 723-858-580


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter poglądowy i stanowią materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Kancelarii Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty w Lupagoo: 15468
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 361
Data dodania: 12.03.2020
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2020

Zobacz na mapie

room

Częstochowa,

Numer oferty w Lupagoo: 15468
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 361
Data dodania: 12.03.2020
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2020