Mokotów

2000,00 zł /miesiąc
2000 zł /miesiąc

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 30
Piętro: Suterena

Informacje o ofercie

Media:Prąd
Doprowadzone media:Prąd

Opis ogłoszenia

Do wynajęcia lokal na cele biurowe lub usługowe o powierzchni 30 mkw  na poziomie - 1, w Centrum Handlowym Panorama.

Centrum Handlowe położone jest u zbiegu dwóch potężnych arterii komunikacyjnych Al. W. Witosa i ul. Czerniakowskiej, w południowej części miasta, przy obiekcie znajduje się Trasa Siekierkowska.

Centrum Handlowe jest jedynym ekskluzywnym tego typu obiektem na Mokotowie i pogodnym miejscem zakupów dla Klientów zamieszkujących pobliskie dzielnice : Wilanów, Sadyba, Ursynów, Konstancin, Zalesie.

Centrum Handlowe Panorama nie służy masowym zakupom. To miejsce gdzie każdy Klient jest gościem specjalnym, to nie tylko miejsce udanych zakupów, ale także doskonała propozycja dla Klientów, którzy szczególnie cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i spokojną  atmosferę.

Na 27 tys. mkw powierzchni na trzech poziomach, mieści się ponad 90 salonów sklepowych, salony samochodowe, sklepy perfumeryjne, konfekcje, obuwnicze, dekoratorskie, centrum odnowy biologicznej, galerie sztuki antycznej oraz współczesnej, salony piękności, wyposażenie wnętrz i artykuły gospodarstwa domowego, biura prestiżowych firm, Bank PKO SA, firmy ubezpieczeniowe PZU SA, TUiR WARTA S.A., delikatesy, restauracje i kawiarenka.

Budynek posiada pięć odrębnych wejść, specjalny podjazd dla osób niepełnosprawnych, windy i schody ruchome. Dysponuje własnym parkingiem z ponad 300 miejscami postojowymi.

Cena najmu wynosi 2000 PLN netto + 475 PLN netto czynsz + prąd.

Wymagana kaucja (kwota do ustalenia).


UWAGA !!!

DO KOŃCA GRUDNIA 2019 ROKU NIE POBIERAMY PROWIZJI OD NAJEMCY. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty w Lupagoo: 35283
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 29
Data dodania: 23.07.2020
Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2020

Zobacz na mapie

room

Warszawa,

Numer oferty w Lupagoo: 35283
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 29
Data dodania: 23.07.2020
Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2020