keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Działka inwestycyjna w rentownej lokalizacji

10000,00 zł /miesiąc
10000 zł /miesiąc

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 10000
Typ działki: Pod inwestycję

Informacje o ofercie

Media:Prąd
Media:Woda
Media:Kanalizacja
Doprowadzone media:Prąd
Doprowadzone media:Woda
Doprowadzone media:Kanalizacja

Opis ogłoszenia

Masz pomysł na własną działalność? Szukasz dużej, dobrze skomunikowanej działki w atrakcyjnej lokalizacji ??? To jest to!!!
Tu na razie jest ściernisko. Ale będzie San Francisco!!!

Nieruchomość zlokalizowana w  Czerwonym Borze przy drodze krajowej nr 63 o bardzo dużym natężeniu ruchu. DK63 prowadzi z Łomży do Zambrowa, gdzie krzyżuje się z drogą ekspresową S8, natomiast w Łomży DK63 krzyżuje się z  S61, która jest częścią trasy Via Baltica, czyli fragmentem drogi międzynarodowej E67.

Oferowana działka o powierzchni 10000 m2 znajduje się na terenie objętym aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym na planie jako 3PU, czyli tereny zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów oraz usług.

Ze względu na świetną lokalizację teren idealnie nadaje się na bazę transportową, magazynową, przeładunkową, market, dyskont, skład węgla, hurtownie materiałów budowlanych czy małą fabrykę.

Wynajmujący deklaruje w zależności od potrzeb potencjalnego najemcy możliwość budowy hali, budynku garażowego czy produkcyjnego ( wg PZP- powierzhnia zabudowy nie większa niż 60% powierzchni działki; wysokość budowli technologicznych, nie większa niż 49 m; liczba kondygnacji nie większa niż 3).

Uzbrojenie terenu: linia wodociągowa, linie energetyczne SN. Planowane jest rozpoczęcie budowy gazociągu oraz doprowadzenie sieci gazowniczej do tego obszaru.

Dostępność komunikacyjna: z DK nr 63 poprzez drogę wewnętrzną, sąsiedztwo linii kolejowej nr 36 (Ostrołęka-Łapy) 

W tej chwili działka  jest porządkowana, wkrótce odbędzie się wycinka drzew. Teren będzie ogrodzony, zamknięty, oświetlony i utwardzony. Możliwość utworzenia dodatkowych bram wjazdowych oraz wydzielenia mniejszej powierzchni najmu.

Szukasz dogodnej lokalizacji dla Swojego biznesu chcesz dostosować ją do Swoich potrzeb? To właśnie ją znalazłeś!!!

Zapraszam do kontaktu:)

Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty w Lupagoo: 35499
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 349
Data dodania: 23.07.2020
Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2020

Zobacz na mapie

room

Bacze-Lipnik,

Numer oferty w Lupagoo: 35499
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 349
Data dodania: 23.07.2020
Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2020