keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Lokale użytkowe - Częstochowa

8000,00 zł /miesiąc
8000 zł /miesiąc

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 150

Informacje o ofercie

Media:false
Media:Prąd
Media:false
Media:Woda
Media:false
Doprowadzone media:Prąd
Doprowadzone media:false
Doprowadzone media:Woda

Informacje dodatkowe

false
Pom. użytkowe
false
Ogrzewanie

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego znajdującego się w centrum Częstochowy.

Lokal ulokowany jest na parterze na rogu Berka Joselewicza oraz Placu Daszyńskiego. Całkowita powierzchnia wynosi 150 m2. W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia użytkowe większe oraz mniejsze, dwie łazienki, oraz dwa korytarze. Nieruchomość wyremontowana. Na ścianach gipsówki. Sufit podwieszany, z kasetonów, z nowoczesnym oświetleniem. Podłogi do własnego przystosowania według zapotrzebowania. Łazienki w płytkach, wyposażone w umywalkę i WC. W jednym z korytarzy dodatkowa umywalka oraz szafka wisząca - zestaw pomocny m.in w przypadku przerw kawowych. Okna plastikowe. Lokal może pełnić m.in. funkcję siedziby banku. Takie właśnie przeznaczenie posiadał w ostatnich latach. Parking na 1-2 miejsca parkingowe z tyłu budynku. Do czynszu najmu dodatkowo płatne media według zużycia. Ogrzewanie z kotłowni. Lokal przystosowany pod podłączenie klimatyzacji oraz alarmu.
Budynek: kamienica.
Do lokalu przynależy: miejsce parkingowe.
Zabezpieczenia: możliwość podłączenia alarmu.
Ogrzewanie: z kotłowni.
Dostępne media: prąd, woda.

SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! CENA DO NEGOCJACJI !!!
Zapewniamy Państwu wszelką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości. Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza. Pomagamy Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Przemysław Kancerek (793-098-016)
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Serdecznie zapraszamy na prezentację powyższej nieruchomości!

Kancelaria Kubacki&Broniszewski zapewnia Państwu wszelką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości. Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sfinansowaniem swojej nieruchomości, to również zapraszamy do kontaktu. Nasza kancelaria współpracuje z 30 bankami, dzięki czemu możemy znaleźć Państwu kredyt na dogodnych warunkach.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Kancelaria Kubacki & Broniszewski
Nieruchomości Finanse Doradztwo
ul. Waszyngtona 20/11
42-200 Częstochowa

www.kubackinieruchomosci.pl
kancelaria@k-b.org.pl
+48 512-611-496
+48 723-858-580


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter poglądowy i stanowią materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Kancelarii Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty w Lupagoo: 15471
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 393
Data dodania: 12.03.2020
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2020

Zobacz na mapie

room

Częstochowa,

Numer oferty w Lupagoo: 15471
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 393
Data dodania: 12.03.2020
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2020