keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Wynajmę profesjonalne biura i sale konferencyjne

504,00 zł /miesiąc
504 zł /miesiąc

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 12
Piętro: 1
Liczba pięter: 7
Ogrzewanie: Miejskie

Informacje o ofercie

Media:Prąd
Doprowadzone media:Prąd

Informacje dodatkowe

Ogrzewanie

Opis ogłoszenia

W pełni wyposażone i profesjonalne lokale do wynajęcia.  Ścisłe centrum Częstochowy - metraże od 8 m do 24 m. 

Cena za wynosi 39,98 zł brutto/m 

Sam zdecyduj na jaki okres....godzina, tydzień, a może miesiąc?

Posiadamy w ofercie następujące pomieszczenia:

I sala konferencyjna:  wymiary 6,00 x 4,00= 24,00 m (przeznaczona dla grupy maks 10 osób, sala zapewnia niezbędną przestrzeń dla organizacji spotkań, rozmów oraz warsztatów)  

II sala Konferencyjna: Wymiary 6,00 x 4,00= 24,00 m (dobre miejsce do organizacji konferencji i szkoleń - pojemność sali 20 osób)

III sala konferencyjna: wymiary 6,00 x 4,00= 24,00 m (sala dedykowana dla grup średniej wielkości - 12 osób)

IV sala coachingowa - 30 m (Wyposażona w TV oraz stoły i krzesła. Do 20 osób. Stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń i warsztatów.)

V sala praktyka - 25 m (Dopasowana do potrzeb uczestników, dla ok. 12 osób, wyposażona wyłącznie w krzesła.)

VI biblioteka - 13 m(Idealna sala. wyposażona w stół, krzesła oraz kanapy na kameralne spotkania do 6 osób, sala zapewnia niezbędną przestrzeń dla organizacji spotkań, rozmów w mniejszym gronie. )

Każdy z Lokali posiada dostęp do pomieszczenia socjalnego ogólnodostępnego oraz WC. Lokale z uwagi na swoje położenie mogą być wykorzystywane na różnorodną działalność: biurową, usługową, gabinety, np. lekarskie, kancelarie notarialne, prawnicze lub różnego rodzaju profesjonalne salony masażu. Lokale znajdują się w dwóch sąsiadujących budynkach na parterze.

Każdy z pokoi posiada duże okna z roletami dzięki czemu możemy regulować naświetlenie pomieszczenia. Możliwość Najmu na godziny, dni oraz miesiące.

Lokale są częściowo wyposażone w krzesła biurka, stoły oraz dużą ilość szafek. Jeśli jesteś osobą, która może z góry zaplanować swoją pracę i zadeklarować się jak często będziesz do nas przychodzić, dostaniesz zniżkę.
Stan Lokali określany jest na Bardzo Dobry!

SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!


Serdecznie zapraszamy na prezentację powyższej nieruchomości!

Kancelaria Kubacki&Broniszewski zapewnia Państwu wszelką pomoc prawną przy zakupie nieruchomości. Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sfinansowaniem swojej nieruchomości, to również zapraszamy do kontaktu. Nasza kancelaria współpracuje z 30 bankami, dzięki czemu możemy znaleźć Państwu kredyt na dogodnych warunkach.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Kancelaria Kubacki & Broniszewski
Nieruchomości Finanse Doradztwo
ul. Waszyngtona 20/11
42-200 Częstochowa

www.kubackinieruchomosci.pl
kancelaria@k-b.org.pl
+48 512-611-496
+48 723-858-580


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter poglądowy i stanowią materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Kancelarii Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty w Lupagoo: 15469
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 394
Data dodania: 12.03.2020
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2020

Zobacz na mapie

room

Częstochowa,

Numer oferty w Lupagoo: 15469
Liczba wyświetleń ogłoszenia: 394
Data dodania: 12.03.2020
Data ostatniej modyfikacji: 12.03.2020